Pracownik produkcji elementów samochodowych

Opis stanowiska:
  • praca na produkcji elementów samochodowych
  • pakowanie i przenoszenie elementów
  • uczestniczenie w procesie produkcyjnym zaczepów samochodowych

Wymagania:
  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie na produkcji lub pracy fizycznej
  • posiadanie prawa jazdy i samochodu ( mile widziane)

Oferujemy:
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • stałą stawkę godzinową + dodatki
  • darmowe zakwaterowanie
  • nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
  • możliwość uzyskania pomocy w organizacji transportu do Francji
  • opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
  • terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
  • częściowy zwrot za dojazd do Francji

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JOB-NOW Sp. z o.o.

Reims, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 15 dni